Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 16,00 €

POTREBNÉ INFORMÁCIE

Kód: 01495

Značka: GUNKI

Whiz 5cm BLUE ICE

(0)

Nástraha s pretiahnutým a veľmi jemným chvostíkom. Je vhodná ako na vertikálnu aj klasickú prívlač. Mäkký chvostík krásne pracuje aj pri veľmi pomalých pohyboch.

Cena 0,60 €
Viac
Skladom
Všetky najpredávanejšie produkty
Polarizačné okuliare
Polarizačné okuliare

Polarizačné okuliare

Počet produktov: 15

Zobrazuje sa 1-15 z 15 položiek
Aktívne filtre

Kód: 04176

Značka: DELPHIN

Polarizačné okuliare REDOX

(0)

Vstupný model do triedy polarizačných okuliarov. Aj napriek nízkej cene poskytujú tieto okuliare plnú ochranu pred škodlivým slnečným žiarením. Vďaka dizajnu sa dokonale hodia pre rybárčinu, ale aj iné hobby.

Cena 9,49 €
Viac
Skladom

Kód: 04175

Značka: DELPHIN

Polarizačné okuliare SG 02

(0)

Slnečné okuliare zo série Delphin SG sa vyznačujú špičkovými, certifikovanými, polarizačnými šošovkami. Tieto okuliare Vás spoľahlivo ochránia pred ostrým slnečným a škodlivým UV .

Cena 13,49 €
Viac
Skladom

Kód: 04177

Značka: DELPHIN

Polarizačné okuliare SG BLACK čierné sklá

(0)

Okuliare najnovšej generácie v troch rôznych vyhotoveniach, ktoré využijete počas rybačky, no vzdať sa ich nebudete chcieť ani v bežnom živote! Tieto okuliare totiž svojim dizajnom dokonale sadnú veľmi širokej skupine ľudí nielen po stránke funkčnej, ale aj vizuálnej.

Cena 33,95 €
Viac
Skladom

Kód: 01761

Značka: DELPHIN

Polarizačné okuliare SG SPORT

(0)

Dynamické okuliare, ktorý svojím dizajnom priam vyjadrujú energiu a pohyb. Kombinácia modro čiernej farby sa výborne hodí pre pobyt pri vode, kedy sklá so zrkadlovým efektom dokonale absorbujú ostré slnečné lúče a vy sa môžete 100% sústrediť na svoj cieľ- lov kapitálnych rýb!

Cena 14,49 €
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku