Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 0,00 € - 15,00 €

POTREBNÉ INFORMÁCIE

Kód: 01495

Značka: GUNKI

Whiz 5cm BLUE ICE

(0)

Nástraha s pretiahnutým a veľmi jemným chvostíkom. Je vhodná ako na vertikálnu aj klasickú prívlač. Mäkký chvostík krásne pracuje aj pri veľmi pomalých pohyboch.

Cena 0,60 €
Viac
Skladom
Všetky najpredávanejšie produkty
Kŕmne rakety
Kŕmne rakety

Kŕmne rakety

Počet produktov: 8

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek
Aktívne filtre

Kód: 02106

Značka: DELPHIN

Kŕmna raketa ZENIT L

(0)

Slúži na jednoduché a bezproblémové zakrmovanie vzdialenejších miest. Vďaka svojmu pretvarovaniu má ZENIT výnimočnú letovú stabilitu, výbornú trajektóriu hodu, vysokú presnosť a ideálny objem prepravovaného krmiva.

Cena 5,89 €
Viac
Skladom

Kód: 03102

Značka: SPOMB

Plaváčiky na raketu 2ks

(0)

K raketám Spomb sa dajú dokúpiť penové plaváky Spomb (2ks v balení). Tieto plaváky nám odlahčujú raketu a robia z nej plávajúce teleso. To oceníme najmä v prípade odtrhnutia rakety na vode či pri sťahovaní.

Cena 2,00 €
Viac
Skladom

Kód: 06913

Značka: SPOMB

Raketa MALÁ biela

(0)

Aerodynamicky tvarovaná kŕmna raketa Spomb patrí ku svetovej špičke. Vďaka svojmu tvaru sa dá s raketou dohodiť na ďaleké  vzdialenosti. Pri dopade na vodnú hladinu sa naplno otvorí a vnadiaca zmes sa presne uvoľní v okolí miesta dopadu.  

Cena 12,99 €
Viac
Skladom

Kód: 01204

Značka: PROLOGIC

Raketa MULTI rocket

(0)

Úplne inovovaná zakŕmovacia raketa novej generácie. Je vyrobená z dvoch oddelených zasúvacích častí, čo dáva rybárovi možnosť meniť vnútorný objem v závislosti na množstve kŕmnej zmesi.

Cena 8,00 €
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku