Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 0,00 € - 34,00 €

POTREBNÉ INFORMÁCIE

Kód: 01495

Značka: GUNKI

Whiz 5cm BLUE ICE

(0)

Nástraha s pretiahnutým a veľmi jemným chvostíkom. Je vhodná ako na vertikálnu aj klasickú prívlač. Mäkký chvostík krásne pracuje aj pri veľmi pomalých pohyboch.

Cena 0,60 €
Viac
Skladom
Všetky najpredávanejšie produkty
Signalizátory
Signalizátory

Signalizátory

Počet produktov: 17

Zobrazuje sa 1-17 z 17 položiek
Aktívne filtre

Kód: 01770

Značka: DELPHIN

Alarm TIP ALARM s dvoma adaptérmi

(0)

Svetelný signalizátor Delphin TIP ALARM je nenáročným pomocníkom počas rybačky. Vďaka priloženým dvom typom držiaka je možné umiestniť tento signalizátor na väčšinu rybárskych prútov. 

Cena 4,99 €
Viac
Skladom

Kód: 04065

Značka: HALDORÁDÓ

Elektronický Signalizátor Záberu TEAM FEEDER

(0)

Lov pomocou feeder-ových prútov znamená pre väčšinu rybárov krátkodobý lov jemnou technikou ale pre niektorých rybárov je to cestou pre lov veľkých kaprov jemnou technikou niekedy aj v nočných hodinách a práve pre takéto prípady a pre takýchto rybárov sme vyvinuli novodobý elektrický feeder-ový signalizátor záberu.

Cena 17,70 €
Viac
Skladom

Kód: 02812

Značka: DELPHIN

Samostatný signalizátor iTON

(0)

Výborne spracovaný signalizátor, ktorý je premyslený do najmenšieho detailu. Už na prvý pohľad vás osloví minimalistický dizajn, ktorý je nadčasový a ktorý tento signalizátor predurčuje k tomu, aby aj po rokoch používania vyzeral stále aktuálne a neopozerane.

Cena 17,99 €
Viac
Skladom

Kód: 04186

Značka: DELPHIN

Samostatný signalizátor SHOCKER

(0)

Delphin SHOCKER je otrasový signalizátor záberu. Upevňuje sa k prútu gumeným remienkom. Zadná strana obsahuje výbežky, ktoré kopíruju tvar prúta a signalizátor tak dokonale drží na blanku.

Cena 5,39 €
Viac
Skladom

Kód: 05627

Značka: DELPHIN

Signalizátor DX1

(0)

Rozmerovo kompaktný signalizátor, ktorý napriek svojej priaznivej cene ponúka skvelú spolahlivosť a 100% funkčnosť.Signalizátor DX1 je napájaný 1x12V batériou typu LR23A, ktorá disponuje dostatočne dlhou výdržou.

Cena 15,99 €
Viac
Skladom

Kód: 01779

Značka: DELPHIN

Signalizátor EASY

(0)

Easy je praktický rybársky signalizátor záberu, ktorý sa vyznačuje veľmi jednoduchou a spoľahlivou konštrukciou.Je určený pre montáž priamo na prút upevnením pomocou elastických gumených popruhov.

Cena 6,19 €
Viac
Skladom

Kód: 05626

Značka: DELPHIN

Signalizátor FX1

(0)

Delphin FX1 je spoľahlivý signalizátorov poskytujúci svetelnú a zvukovú signalizáciu záberu za každých okolností. Telo signalizátora je vyrobené z čierneho pevného ABS plastu, čo zaručuje odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Aspektom, ktorý prispieva k dlhej životnosti je taktiež absolútna vodeodolnosť.

Cena 20,99 €
Viac
Skladom

Kód: 01780

Značka: DELPHIN

Signalizátor MEMORY 9V

(0)

Pri tvorbe tohto samostatného signalizátora sme sa rozhodli inšpirovať mega úspešnou sadou Optimo, ktorá si získala srdcia mnohých rybárov po celej Európe. 

Cena 16,49 €
Viac
Skladom

Kód: 01782

Značka: DELPHIN

Signalizátor WAMP

(0)

Kvalitný signalizátor s ktorým vám neujde žiadny záber. Je vyrobený z odolného ABS plastu ktorý zaručuje dlhú životnosť produktu. 

Cena 6,09 €
Viac
Skladom

Kód: 01888

Značka: ESOX

Signalizátor BBB

(0)

Signalizátor Esox BBB má klasický dizajn, pričom nechýbajú všetky dôležité ovládacie prvky. Má reguláciu hlasitosti a výšky tónu a zábery indikujú dve svetelné LED diódy.

Cena 9,90 €
Viac
Vypredané

Sledujte nás na Facebooku