POTREBNÉ INFORMÁCIE

Kód: 01495

Značka: GUNKI

Whiz 5cm BLUE ICE

(0)

Nástraha s pretiahnutým a veľmi jemným chvostíkom. Je vhodná ako na vertikálnu aj klasickú prívlač. Mäkký chvostík krásne pracuje aj pri veľmi pomalých pohyboch.

Cena 0,60 €
Viac
Skladom
Všetky najpredávanejšie produkty
  • Nový produkt
#5158 origipopbanannal
  • #5158 origipopbanannal

Fluoro pop up TX1 12mm 100g BANÁN a ANANÁS

06933
Rad návnad TX1 bol navrhnutý s ohľadom na jednu vec, rýchle zábery!Rad návnad TX1 bol navrhnutý s ohľadom na jednu vec, rýchle zábery!
6,95 €
S DPH
Množstvo
Skladom - 2 ks

Registráciou na našom internetovom obchode získavate ihneď zľavu -5% na všetky objednávky! Ak prekročíte súčet objednávok nad 50,00 € získavate vyššiu zľavu vo výške -6% na všetky objednávky ...
  ZÍSKAJTE ZĽAVY AŽ DO -20%

Stačí sem kliknúť a zaregistrovať sa :-)

  DOPRAVA ZDARMA

Na všetky objednávky nad 39,99€

  MOŽNOSŤ VRÁTENIA TOVARU

do 14 dní od doručenia

Popis

Rad návnad TX1 bol navrhnutý s ohľadom na jednu vec, rýchle zábery!

Rad návnad TX1 bol navrhnutý s ohľadom na jednu vec, rýchle zábery! Všetky štyri klasické príchute sú plné kvalitných surovín a vylepšenej chuti. Jednoduché, kvalitné ingrediencie základnej zmesi dodávajú boilies otvorenú textúru, čo vedie k vysokej miere úniku chuti, čo zaisťuje širokú príťažlivosť. Základná zmes bola zdokonaľovaná našimi vývojármi návnad v priebehu posledných 3 desaťročí, takže sa môžete spoľahnúť na každú tašku, jediná vec, o ktorú sa musíte starať, je, ktorá plávaná rybačka! Atrakciu, ktorú kapor nemôže ignorovať, za cenu ktorému rybári nedokážu odolať!

Detaily produktu
SHIMANO
06933
2 položky
Produkty v rovnakej kategórii: 16

Kód: 01531

Značka: STARBAITS

SCOPEX & KRILL 14mm 2,5kg

(0)

Scopex & Krill je kombináciou svetoznámej krémovej arómy SCOPEX s vysokou sladkosťou a luxusných krillových surovín.​Scopex aróma sa vyznačuje rýchlou a hlavne 100% rozpustnosťou tak v teplej, ako aj v chladnej vode a vytvára okamžitú a mimoriadne sladkú pachovú stopu vo vodnom stĺpci.

Cena 32,50 €
Viac
Skladom

Kód: 02495

Značka: STARBAITS

Fluo pop up GARLIC FISH 20mm 80g

(0)

Garlic Fish kombinuje výraznú cesnakovú vôňu a chuť s prvotriednymi rybími surovinami ako sú výberové múčky, zmes rybích olejov či rozpustný rybí extrakt s vysokým obsahom proteínu.Čistý éterický cesnakový olej dodáva boilies úplne prirodzenú cesnakovoú vôňu a navyše sa ihneď pri dopade do vody začne uvoľňovať aj v chladnejších podmienkach.

Cena 8,99 €
Viac
Skladom
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Sledujte nás na Facebooku