Boilies v krabičkách

Potrebné informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

Nové Dipované 007 SQUID & OCTOPUS 16/20mm Zväčšiť

Dipované 007 SQUID & OCTOPUS 16/20mm

00459

Nový produkt

GULA CARP

Dipované guličky sme pre Vás obohatili o rybie proteíny,výťažky a extrakty, aminá a atraktory, ktoré sa pripravujú špeciálnym procesom pre zachovanie a zvýraznenie dobrôt v nich vložených.

Viac detailov

4 KUSY / KUSOV SKLADOM (Reálne dostupné množstvo)

5,40 €

5,40 € bez DPH

Detaily / parametre

Priemer boilies 16+20mm
OBJEM 250ml

Informácie k produktu

Dipované guličky sme pre Vás obohatili o rybie proteíny,výťažky a extrakty, aminá a atraktory, ktoré sa pripravujú špeciálnym procesom pre zachovanie a zvýraznenie dobrôt v nich vložených. Všetko naj pre Váš úspešný lov !

Zmes 007 v podobe guličky Squid & Octopus je pre Vás zhotovená z tých najkvalitnejších surovín. Táto zmes prešla dlhoročným vývojom a testovaním, ako už na našich, tak i na zahraničných vodách. Jej sila spočíva v celkovej vyváženosti tejto zmesi a použitiu viacerých druhov tých najkvalitnejších rybích múčok, mliečnych proteínov, extraktov a atraktorov. Na svojom konte má už mnoho vašich krásnych a kapitálnych úlovkov v spojení nezabudnuteľných zážitkov pri vode. Gulička vychádza z našej najvyššej rady a je pre vás určená ako na krátke, tak i na dlhodobé vychádzky, veď je o nej známe,že..."Čím dlhšie na tieto guličky rybári chytajú, tým viacej kapríčkov lapajú"... Odporúčame Vám guličku použiť začiatkom sezóny od jari do neskorej jesene.  Úpešne s ňou viete loviť na všetkých typoch vôd - od malej riečky až po tie najväčšie priehrady a jazerá.

Odporúčame Vám guličku použiť začiatkom sezóny od jari do neskorej jesene. Úspešne s ňou viete loviť na všetkých typoch vôd - od malej riečky až po tie najväčšie priehrady a jazerá.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku