Boilies v krabičkách

Potrebné informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

Nové Dipované SR+ 24mm Zväčšiť

Dipované SR+ 24mm

00464

Nový produkt

GULA CARP

Dipované guličky sme pre Vás obohatili o rybie proteíny, výťažky a extrakty, aminá a atraktory , ktoré sa pripravujú špeciálnym procesom pre zachovanie a zvýraznenie dobrôt v nich vložených.

Viac detailov

2 KUSY / KUSOV SKLADOM (Reálne dostupné množstvo)

5,40 €

5,40 € bez DPH

Detaily / parametre

Priemer boilies 24mm
OBJEM 250ml

Informácie k produktu

Dipované guličky sme pre Vás obohatili o rybie proteíny, výťažky a extrakty, aminá a atraktory , ktoré sa pripravujú špeciálnym procesom pre zachovanie a zvýraznenie dobrôt v nich vložených. Všetko naj pre Váš úspešný lov !

SR+ je vyskladaná z dvadsaťtri komponentov, ktoré tvoria presnú a vyváženú skladbu chuti a vône. SR+ sme pre Vás obohatili o presne vyváženú zmes korenia a vymiešaním aróm. A toto vylepšenie dalo prívlastok aj "zimnej".  SR+ je aj celoročná . Jej vyváženie sa prejavilo aj na rýchlej stráviteľnosti. To je výhodou pre dlhodobejší lov. Kapríci Vám ju budú papať spoľahlivo po celú dobu lovu. A ďaľším Bonusom je, že na prvý Záber nie je  treba dlho čakať. Stojí na GLM Základe, takže ju viete účinne použiť na vodách s výskytom mušlí, ako sú štrkoviská a naše veľké priehrady a podobne. Ale tiež vie pochytať kapríčkov aj na vodných nádržiach.

POUŽIJETE NA LOV NA ŠTRKOVISKÁCH, VEĽKÝCH VODNÝCH NÁDRŽIACH, ALE AJ V JAZERÁCH A VODNÝCH NÁDRŽIACH. HLAVNE TAM,KDE JE VÝSKYT MUŠLÍ. UŽITE SI KRÁSY PRÍRODY A KRÁSU VAŠICH KAPRÍČKOV. 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku