Boilies v krabičkách

Potrebné informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

Dipované RED FISH 24mm Zväčšiť

Dipované RED FISH 24mm

00466

Nový produkt

GULA CARP

Dipované guličky sme pre Vás obohatili o rybie proteíny, výťažky a extrakty, aminá a atraktory , ktoré sa pripravujú špeciálnym procesom pre zachovanie a zvýraznenie dobrôt v nich vložených.

Viac detailov

4 KUSY / KUSOV SKLADOM (Reálne dostupné množstvo)

5,40 €

5,40 € bez DPH

Detaily / parametre

Priemer boilies 24mm
OBJEM 250ml

Informácie k produktu

Dipované guličky sme pre Vás obohatili o rybie proteíny, výťažky a extrakty, aminá a atraktory , ktoré sa pripravujú špeciálnym procesom pre zachovanie a zvýraznenie dobrôt v nich vložených. Všetko naj pre Váš úspešný lov !

RED FISH je zhotovená pre Vás z tých najkvalitnejších surovín, táto zmes prešla dlhoročným vývojom a testovaním, ako už na našich, tak i na zahraničných vodách. Bola vyvinutá a vyvážená tak, aby sa prispôsobila vášmu lovu aj v chladnej vode. Jej sila spočíva v rybaco-ovocnom základe, v ktorom je obsiahnuté vyššie množstvo betakaroténu, vtáčich zobov, robin redu, extraktov a atraktorov, ktorý spôsobuje rýchlejšiu rozpustnosť a aj atraktivitu v chladnej vode. Tým sa stala lákadlom pre kaprov po cely rok a dokazuje to vašimi krásnymi a kapitálnymi úlovkami v spojení nezabudnuteľných zážitkov pri vode. Je pre Vás určená ako na krátke, tak i na dlhodobé vychádzky k vode.

Odporúčame Vám použiť už od skorej jari až do zimy. Úspešne s ňou budete loviť na všetkých typoch vôd - od malej riečky až po tie najväčšie priehrady a jazerá. 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku