Boilies v krabičkách

Potrebné informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

Nové Dipované PIKANTNÁ HRUŠKA 16/20mm Zväčšiť

Dipované PIKANTNÁ HRUŠKA 16/20mm

00468

Nový produkt

GULA CARP

Dipované guličky sme pre Vás obohatili o rybie proteíny,výťažky a extrakty, aminá a atraktory, ktoré sa pripravujú špeciálnym procesom pre zachovanie a zvýraznenie dobrôt v nich vložených.

Viac detailov

1 KUS SKLADOM (Reálne dostupné množstvo)

- POZOR: Posledný kus na sklade ! !

4,57 €

4,57 € bez DPH

Detaily / parametre

Priemer boilies 16+20mm
OBJEM 250ml

Informácie k produktu

Dipované guličky sme pre Vás obohatili o rybie proteíny,výťažky a extrakty, aminá a atraktory, ktoré sa pripravujú špeciálnym procesom pre zachovanie a zvýraznenie dobrôt v nich vložených. Všetko naj pre Váš úspešný lov !

Už samotný názov napovedá, že ide o guličku s nádhernou vôňou čerstvých pomarančov, doplnenú o niekoľko druhov exotického korenia. Vo svojom vnútri skrýva zmes mliečnych a rybích proteínov, aminokyselín, sacharidov a ostatných druhov múčok, ktoré robia z pomaranča neodolateľnú guličku, vyrobenú práve pre Vás, ktorí milujete lov kapríčkov tak ako my....:-) Úpešne s ňou viete loviť na všetkých typoch vôd - od malej riečky až po tie najväčšie priehrady a jazerá.

GULIČKU POUŽIJETE NA LOV V JAZERÁCH, ŠTRKOVISKÁCH, V ZABAHNENÝCH RYBNÍKOCH, ODSTAVNÝCH RAMENÁCH, VODNÝCH NÁDRŽIACH. UŽITE SI KRÁSY PRÍRODY A KRÁSU VAŠICH KAPRÍČKOV.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku