Boilies

Potrebné informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

Nové Korenený pomaranč 16mm - 1KG Zväčšiť

KORENENÝ POMARANČ 16mm 1kg

00480

Nový produkt

GULA CARP

Už samotný názov napovedá, že ide o guličku s nádhernou vôňou čerstvých pomarančov, doplnenú o niekoľko druhov exotického korenia. Vo svojom vnútri skrýva zmes mliečnych a rybích proteínov, aminokyselín, sacharidov a ostatných druhov múčok, ktoré robia z pomaranča neodolateľnú guličku, vyrobenú práve pre Vás, ktorí milujete lov kapríčkov tak ako my....:-) Úpešne s ňou viete loviť na všetkých typoch vôd - od malej riečky až po tie najväčšie priehrady a jazerá.GULIČKU POUŽIJETE NA LOV V JAZERÁCH, ŠTRKOVISKÁCH, V ZABAHNENÝCH RYBNÍKOCH, ODSTAVNÝCH RAMENÁCH, VODNÝCH NÁDRŽIACH. UŽITE SI KRÁSY PRÍRODY A KRÁSU VAŠICH KAPRÍČKOV.

Viac detailov

2 KUSY / KUSOV SKLADOM (Reálne dostupné množstvo)

10,90 €

10,90 € bez DPH

Detaily / parametre

Priemer boilies 16mm
Váha boilies 1kg

Informácie k produktu

Už samotný názov napovedá, že ide o guličku s nádhernou vôňou čerstvých pomarančov, doplnenú o niekoľko druhov exotického korenia. Vo svojom vnútri skrýva zmes mliečnych a rybích proteínov, aminokyselín, sacharidov a ostatných druhov múčok, ktoré robia z pomaranča neodolateľnú guličku, vyrobenú práve pre Vás, ktorí milujete lov kapríčkov tak ako my....:-) Úpešne s ňou viete loviť na všetkých typoch vôd - od malej riečky až po tie najväčšie priehrady a jazerá.

GULIČKU POUŽIJETE NA LOV V JAZERÁCH, ŠTRKOVISKÁCH, V ZABAHNENÝCH RYBNÍKOCH, ODSTAVNÝCH RAMENÁCH, VODNÝCH NÁDRŽIACH. UŽITE SI KRÁSY PRÍRODY A KRÁSU VAŠICH KAPRÍČKOV.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku