Boilies

Potrebné informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

Nové Red Fish 16mm - 1KG Zväčšiť

RED FISH 16mm 1kg

00482

Nový produkt

GULA CARP

RED FISH je gulička zhotovená pre Vás z tých najkvalitnejších surovín, táto zmes prešla dlhoročným vývojom a testovaním, ako už na našich, tak i na zahraničných vodách. Gulička bola vyvinutá a vyvážená tak, aby sa prispôsobila vášmu lovu aj v chladnej vode. Jej sila spočíva v rybaco-ovocnom základe, v ktorom je obsiahnuté vyššie množstvo betakaroténu, vtáčich zobov, robin redu, extraktov a atraktorov, ktorý spôsobuje rýchlejšiu rozpustnosť a aj atraktivitu v chladnej vode. Tým sa stala táto gulička lákadlom pre kaprov po cely rok a dokazuje to vašimi krásnymi a kapitálnymi úlovkami v spojení nezabudnuteľných zážitkov pri vode. Gulička vychádza z našej najvyššej rady a je pre Vás určená ako na krátke, tak i na dlhodobé vychádzky k vode. Odporúčame Vám guličku použiť už od skorej jari až do zimy. Úspešne s ňou budete loviť na všetkých typoch vôd - od malej riečky až po tie najväčšie priehrady a jazerá. Odporúčame Vám guličku použiť už od skorej jari až do zimy. Úspešne s ňou budete loviť na všetkých typoch vôd - od malej riečky až po tie najväčšie priehrady a jazerá.

Viac detailov

1 KUS SKLADOM (Reálne dostupné množstvo)

- POZOR: Posledný kus na sklade ! !

13,48 €

13,48 € bez DPH

Detaily / parametre

Priemer boilies 16mm
Váha boilies 1kg

Informácie k produktu

RED FISH je gulička zhotovená pre Vás z tých najkvalitnejších surovín, táto zmes prešla dlhoročným vývojom a testovaním, ako už na našich, tak i na zahraničných vodách. Gulička bola vyvinutá a vyvážená tak, aby sa prispôsobila vášmu lovu aj v chladnej vode. Jej sila spočíva v rybaco-ovocnom základe, v ktorom je obsiahnuté vyššie množstvo betakaroténu, vtáčich zobov, robin redu, extraktov a atraktorov, ktorý spôsobuje rýchlejšiu rozpustnosť a aj atraktivitu v chladnej vode. Tým sa stala táto gulička lákadlom pre kaprov po cely rok a dokazuje to vašimi krásnymi a kapitálnymi úlovkami v spojení nezabudnuteľných zážitkov pri vode. Gulička vychádza z našej najvyššej rady a je pre Vás určená ako na krátke, tak i na dlhodobé vychádzky k vode. Odporúčame Vám guličku použiť už od skorej jari až do zimy. Úspešne s ňou budete loviť na všetkých typoch vôd - od malej riečky až po tie najväčšie priehrady a jazerá. 

Odporúčame Vám guličku použiť už od skorej jari až do zimy. Úspešne s ňou budete loviť na všetkých typoch vôd - od malej riečky až po tie najväčšie priehrady a jazerá.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku