Krmivá HALDORÁDO

Potrebné informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

Nové TOP METHOD FEEDER TOTAL FISH Zväčšiť

Top Method Feeder TOTAL FISH 800g

02953

Nový produkt

HALDORÁDÓ

K method feederovej metóde, ako aj k uloveniu vyučených viackrát ulovených veľkých kaprov sme vyvinuli jedinečné, vysokokvalitné krmivá a radu nástrah, ktoré dostali meno HALDORADO TOP METHOD FEEDER. V týchto 5 zmesiach sa zúročuje viacročná výrobná a pretekárska skúsenosť našich testerov. Motivoval nás jediný cieľ, chceli sme to najlepšie, za každú cenu. Samozrejme to neznamená, že sme vyvinuli predražené, nezaplatiteľné produkty. Medzi produktmi Haldorádó sú jednoznačne Best of, najlepšej kvality. Séria obsahuje 5 rozličných, úplne odlišných krmív, ktoré vám ponúkame v 800g balení. Všetky krmivá majú rybací základ. Veľmi dôležité je, že sa neodlišujú len farebne, ale aj ich zložením.Total fish je najkomplexnejšia zmes spomedzi 3 zmesí, ktorej zložky sme zakúpili od najlepších výrobcov sveta. Obsahuje rybaciu múčku LT94, tuniakovú múčku, konope, repku a mleté pelety, taktiež TTX, aby som spomenul len tie najdôležitejšie zložky. S pomedzi 3 zmesí sa táto lepí tak stredne. Počas studenovodnej rybačky, napríklad počas jarnej, alebo neskoro jesennej rybačky je jednou z najúčinnejších zmesí.Hmotnosť: 800g

Viac detailov

1 KUS SKLADOM (Reálne dostupné množstvo)

- POZOR: Posledný kus na sklade ! !

5,25 €

5,25 € bez DPH

Detaily / parametre

Váha krmiva 800g

Informácie k produktu

K method feederovej metóde, ako aj k uloveniu vyučených viackrát ulovených veľkých kaprov sme vyvinuli jedinečné, vysokokvalitné krmivá a radu nástrah, ktoré dostali meno HALDORADO TOP METHOD FEEDER. V týchto 5 zmesiach sa zúročuje viacročná výrobná a pretekárska skúsenosť našich testerov. Motivoval nás jediný cieľ, chceli sme to najlepšie, za každú cenu. Samozrejme to neznamená, že sme vyvinuli predražené, nezaplatiteľné produkty. Medzi produktmi Haldorádó sú jednoznačne Best of, najlepšej kvality. Séria obsahuje 5 rozličných, úplne odlišných krmív, ktoré vám ponúkame v 800g balení. Všetky krmivá majú rybací základ. Veľmi dôležité je, že sa neodlišujú len farebne, ale aj ich zložením.

Total fish je najkomplexnejšia zmes spomedzi 3 zmesí, ktorej zložky sme zakúpili od najlepších výrobcov sveta. Obsahuje rybaciu múčku LT94, tuniakovú múčku, konope, repku a mleté pelety, taktiež TTX, aby som spomenul len tie najdôležitejšie zložky. S pomedzi 3 zmesí sa táto lepí tak stredne. Počas studenovodnej rybačky, napríklad počas jarnej, alebo neskoro jesennej rybačky je jednou z najúčinnejších zmesí.

Hmotnosť: 800g

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku