Krmivá

Potrebné informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

Krmivo Ready Method mix 800g Winter Zväčšiť

Ready Method WINTER 800g

00230

Nový produkt

HALDORÁDÓ

Krmivo Ready Method Winter je určené na lov v studenej vode ktorá má menej ako 16 C°.

Viac detailov

9 KUSY / KUSOV SKLADOM (Reálne dostupné množstvo)

3,30 €

3,30 € bez DPH

Detaily / parametre

Váha krmiva 800g

Informácie k produktu

Krmivo Ready Method Winter  je určené na lov v studenej vode ktorá má menej ako 16 C°. Obsahuje prírodný alkohol ( ktorý je v podielu 15-20% vo vlhkosti krmiva!) , prírodné arómy, enzýmy, minerálne látky, aminokyseliny. Tak že krmivo obsahuje všetky tie zložky a komponenty ktoré by mohli zaujať rybu v studenej vode a prinútiť ju k prijímaní potravy. Krmivo má tmavo fialovú farbu alebo skoro čiernu.

Haldorádó Ready Method krmivá sú hotové, navlhčené krmivá ktoré po otvorení treba iba pretlačiť cez sitko a potom sa môžu použiť do kŕmidiel.

Počas našich výskumov a testov prišli na to že naše krmivá ak sme ich doplnili rôznymi minerálnymi látkami, betainom, aminokyselinami a nechali takúto zmes niekoľko dní zrieť tak takáto zmes bola pre ryby viac lákavá ako klasické suché krmivo miešané iba s vodou. Takýmto spôsobom sme teda vyvinuli nové, neokukané method krmivá ktoré sú v domácich podmienkach nevyrobiteľné. Pomocou týchto jedinečných krmív môžete aj Vy chytiť úlovok svojich snov. 

 Ready Method krmivá sú už navlhčené, netreba k nim už vôbec pridávať žiadnu vodu! Táto séria krmív sa dostáva na pulty predajní v 8 príchutiach: Chili, Winter, Spring, Brauni, Pisty, Fusion, Tropicana a Amanda.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku