Krmivá

Potrebné informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

Krmivo Ready Method mix 800g Fusion Zväčšiť

Ready Method FUSION 800g

00232

Nový produkt

HALDORÁDÓ

Krmivo Ready Method Blue Fusion je určené na letné mesiace keď má voda viac ako 20 C°.

Viac detailov

3 KUSY / KUSOV SKLADOM (Reálne dostupné množstvo)

3,30 €

3,30 € bez DPH

Detaily / parametre

Váha krmiva 800g

Informácie k produktu

Krmivo Ready Method Blue Fusion je určené na letné mesiace keď má voda viac ako 20 C°. Toto krmivo je vlastne maximálne fermentované method krmivo ktorá má modrú farbu a ovocnú vôňu. Táto zmes bola účinná aj pri love amurov.

Haldorádó Ready Method krmivá sú hotové, navlhčené krmivá ktoré po otvorení treba iba pretlačiť cez sitko a potom sa môžu použiť do kŕmidiel.

Počas našich výskumov a testov prišli na to že naše krmivá ak sme ich doplnili rôznymi minerálnymi látkami, betainom, aminokyselinami a nechali takúto zmes niekoľko dní zrieť tak takáto zmes bola pre ryby viac lákavá ako klasické suché krmivo miešané iba s vodou. Takýmto spôsobom sme teda vyvinuli nové, neokukané method krmivá ktoré sú v domácich podmienkach nevyrobiteľné. Pomocou týchto jedinečných krmív môžete aj Vy chytiť úlovok svojich snov. 

 Ready Method krmivá sú už navlhčené, netreba k nim už vôbec pridávať žiadnu vodu! Táto séria krmív sa dostáva na pulty predajní v 8 príchutiach: Chili, Winter, Spring, Brauni, Pisty, Fusion, Tropicana a Amanda.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku