POTREBNÉ INFORMÁCIE

Kód: 01495

Značka: GUNKI

Whiz 5cm BLUE ICE

(0)

Nástraha s pretiahnutým a veľmi jemným chvostíkom. Je vhodná ako na vertikálnu aj klasickú prívlač. Mäkký chvostík krásne pracuje aj pri veľmi pomalých pohyboch.

Cena 0,60 €
Viac
Skladom
Všetky najpredávanejšie produkty
  • Nový produkt
#5402 haldorado-4s-method-pellet-groundbait-krmivo-zima-tel-winter-600x800
  • #5402 haldorado-4s-method-pellet-groundbait-krmivo-zima-tel-winter-600x800

4S method pellet groundbait 400g ZIMA

06947
Haldorado 4S Method Pellet Groundbait krmivá dokonale dopĺňajú peletové zmesi navrhnuté pre rôzne ročné obdobia.
4,99 €
S DPH
Množstvo
Skladom - 4 ks

Registráciou na našom internetovom obchode získavate ihneď zľavu -5% na všetky objednávky! Ak prekročíte súčet objednávok nad 50,00 € získavate vyššiu zľavu vo výške -6% na všetky objednávky ...
  ZÍSKAJTE ZĽAVY AŽ DO -20%

Stačí sem kliknúť a zaregistrovať sa :-)

  DOPRAVA ZDARMA

Na všetky objednávky nad 39,99€

  MOŽNOSŤ VRÁTENIA TOVARU

do 14 dní od doručenia

Popis
Na realizácii projektu vyvýjat rodina produktov 4S sa zúčastnili momentálne najúspešnejší  method feeder rybári sveta.
 
Dva členy Gábor Döme a Sipos Gábor zlatého tímu z I. Majstrovstiev sveta Free Style Method Feeder a jeden-jeden člen z slovenského a rumunského týmu, ktoré skončili na treťom a na štvrtom mieste.
 
Tieto produkty teda spájajú skúsenosti troch národov a troch tímov:  maďarského, rumunského a slovenského. V histórii značky Haldorádó nikdy predtým nebol projekt takého veľkého rozsahu.
Chceli by sme hneď na úvod podotknúť, že nie je zaručené, že keď používáte tieto produkty, budete z Vás automaticky majster sveta alebo národný majster. Je však isté, že ak ich používate správne, účinok a výsledok je zaručený,  či už ide o súťažnú situáciu alebo o bežnú rybačku.
 
Základom nových produktov bol už existujúce 4S Method Pellet Mix.  Tieto štyri majstrovské zmesi peliet fungujú natoľko dobre,  že keď v ktorejkoľvek krajine Európy, kde žijú kapry, zamiešame a použijeme zmes vhodnú pre  dané ročné obdobie, tak s nimi  takmer určite chytíme nejaké kapry. Rybári zo Slovenska a Rumunska presvedčilo to,  že tieto zmesi fungujú výborne aj v súťažných podmienkach.
Okrem peletových zmesí sme potrebovali aj jemne zrnité krmivá a profesionálne návnady a arómy, vďaka ktorým je systém úplný. Testovali sme  naraz v troch krajinách viac ako 20 rôznych zmesí. Tu však hovoríme o profesionálnych rybároch, ktorí odviedli skvelú prácu,  a po približne deviatich mesiacoch narodili nové produkty 4S.
 
Haldorado 4S Method Pellet Groundbait krmivá dokonale dopĺňajú  peletové zmesi navrhnuté pre rôzne ročné obdobia. Ponúkame krmivá v jarnej, letnej, jesennej a zimnej verzii.
Zloženie krmív je prísne tajné, ale toľko prezradím,  že tieto zmesi s vysokým energetickým obsahom majú extra vábivý účinok, a sú optimalizované k daným ročným obdobiam.
 
Ich zamiešanie je veľmi jednoduché.
1. K jednému sáčku krmiva pridáte cca 2 dl vody.
2. Potom celé zamiešate.
3. Po zamiešaní necháte stáť asi 10–15 minút.
4. Po uplynutý 10 minút, krmivo môžete preosiať.
5. Celú hmotu preložíte, pretlačíte cez husté sito.
6. Krmivo môžete používať samotné v krmítku,  môžeme ho zmiešať s peletami alebo ako hornú vrstvu v method krmítku.
 
Detaily produktu
HALDORÁDÓ
06947
4 položky

Tabuľka dát

Váha krmiva
800g
Produkty v rovnakej kategórii: 16

Kód: 05293

Značka: SENSAS

3000 Club Roach Big ( Plotica veľká ) 1kg

(0)

Séria Club vychádza z klasického základu 3000. Všetky krmivá v tejto rade sú jemné, rýchlo pracujú a dobre lákajú ryby. Obsahujú menej posilňovačov čo ich nerobí tak ostrými. Sú vhodné pre bežný rybolov ale aj pre závody, kde je potreba použiť slabšie krmivo.

Cena 3,50 €
Viac
Skladom

Kód: 00277

Značka: MIVARDI

V1 MED 3kg

(0)

Generácia špeciálnych univerzálnych krmív v ekonomicky výhodnom balení, ktoré však patria medzi napradávanejšie krmivá na našom trhu s obrovským pozitívnym ohlasom.

Cena 5,99 €
Viac
Skladom

Kód: 00274

Značka: MIVARDI

V1 FEEDER 3kg

(0)

Generácia špeciálnych univerzálnych krmív v ekonomicky výhodnom balení, ktoré však patria medzi napradávanejšie krmivá na našom trhu s obrovským pozitívnym ohlasom.

Cena 5,99 €
Viac
Vypredané

Kód: 01992

Značka: HALDORÁDÓ

Gold Feeder TOP1 BREAM 1kg

(0)

Haldorádó TOP1 Bream je špičkové pretekárske krmivo hlavne na lov bielych rýb (pleskáče a pod.) Vďaka krmivu Haldorádó Top 1 Bream získal Döme Gábor v roku 2013 titul maďarského šampióna na jazere Velencei tó.

Cena 4,80 €
Viac
Skladom
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Sledujte nás na Facebooku