Pelety chytacie

Potrebné informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

Nové ROZPUSTNÉ FLUO PELETY 12mm a 16mm 70g Modrá Fúzia Zväčšiť

Rozpustné Fluo Pelety MODRÁ FÚZIA 12 + 16mm 70g

00249

Nový produkt

HALDORÁDÓ

Vznášajúce sa nástrahy majú tú výhodu že nezapadnú do bahna a medzi vodnú vegetáciu a tak sa ľahšie dostanú do tlamy kaprov. Ryba ktorá sa krmí na našom zakrmenom mieste aj nechcene nasaje aj túto ľahkú nástrahu.

Viac detailov

2 KUSY / KUSOV SKLADOM (Reálne dostupné množstvo)

8,30 €

8,30 € bez DPH

Informácie k produktu

Vznášajúce sa nástrahy majú tú výhodu že nezapadnú do bahna a medzi vodnú vegetáciu a tak sa ľahšie dostanú do tlamy kaprov. Ryba ktorá sa krmí na našom zakrmenom mieste aj nechcene nasaje aj túto ľahkú nástrahu. Toto sa ešte dá aj stupňovať tým že vznášajúca sa nástraha bude postupne rozpúšťať a tak sa z nej bude uvoľňovať aróma a tým dráždiť receptory rýb. Rybári nachytali veľké množstvo rýb na naše už jeden rok existujúce Vznášajúce sa pelety a práve preto sme vylepšili tieto pelety a vnikla nová rada peliet. Nové Rozpustné Fluo Vznášajúce sa pelety sú najvyššou kategóriou medzi nástrahami. Vedia všetko čo sa od nich očakáva od prvotriednej nástrahy. Pri výrobe týchto peliet sme použili Fluo farbivo a tým pádom je pre ryby ľahko rozponateľná. Pri výrobe peliet sme použili aj celkom nové arómy. Tieto nové a neokukané príchute peliet sme skúšali aj na pretekoch a fungovali výborne. Existujú v nasledovných príchutiach: Sladký Ananás, Ohnivý Kapor, Čili Škorica, Divoká Slivka.

Od roku 2016 Vám ponúkame novú príchuť Modrá Fúzia. Táto nová nástraha neobsahuje rybacie múčky, má vysokú výživovú hodnotu a použitá aróma nie je dráždivá, ale jemná, harmonická. Farba je výrazná a má tropickú vôňu a chuť. Dôložité bolo vyrobiť takú nástrahu ktorá je tvrdšia, hustejšia, masívnejšia, ľahšie sa dá bez poškodenia vrtať, prepichovať. Nové Rozpustné Fluo Vznášajúce sa pelety odporúčame prepichovať s tenkými ihlami a tak nastražiť mimo háčik vlasovou metódou. Táto nástraha sa hodí aj na súťažný lov kaprov.

Táto návnada:

neobsahuje žiadnu rybaciu múčku
má vysoký energetický obsah a je bohatá na výživné látky
vyplývajúc z jej zloženia, aróma nie je dráždivá, alebo agresívna
je zmesou mimoriadne intenzívnej, príjemnej, tropickej ovocnej vône
charakteristickej trpkej príchute

Modrá farba je medzi návnadami veľmi neobvyklá, avšak testy spoľahlivo preukázali, že ryby tento odtieň veľmi radi konzumujú. Jej vývojár, Tamás Putz označil túto návnadu ako celoročnú.

Najlepším dôkazom je článok s názvom Lov kaprov v studených vodách feederovou metódou 17. časť – Iba modrá!, kde končili na podložke kapry z jazera Szászpa.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku