Pelety chytacie

Potrebné informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

FLUO METHOD WAFTER 8 MM - MODRÁ FÚZIA Zväčšiť

Fluo Method Wafter MODRÁ FÚZIA 8mm cca 30ks

02972

Nový produkt

HALDORÁDÓ

Od našich zákazníkov sme dostávali nespočetné množstvo prosieb o to aby sme vyrobili menšie varianty už rokmi osvedčených nástrah Rozpustné Fluo Pop Up Pelety ale s tým rozdielom aby tieto nové pelety už boli iba nadľahčené a nie plávajúce lebo práve také o také nástrahy majú záujem.Neváhali sme a teraz Vám ponúkame nové nástrahy s názvom Fluo Method Wafter ktoré nie sú plávajúce iba nadľahčené a to znamená že ak samotnú nástrahu hodíte do vody tak sa vznáša ale ak je nastražená na nástrahový osteň tak leží na dne jazera a keď pripláva ryba a začína nasávať potravu tak naša nástraha s háčikom nenápadne vletí do rybej tlamy lebo je nadľahčená. Je tu ešte jedna zaujímavosť a to že nástraha sa pomaly rozpúšťa a postupne sa s nej vyplavujú arómy a tým pádom sa stáva naša nástraha neodolateľným sústom pre ryby. Nástrahy Fluo Method Wafter majú 8mm priemer a vyrábajú sa v 6 rôznych príchutiach a to Modrá Fúzia, Divoká Slivka, Sladký Ananás, Ohnivý Kapor, Čili Škorica, Brutálna Pečeň. Priemer : 8 mmBalenie : 10 g (cca. 30 ks)

Viac detailov

2 KUSY / KUSOV SKLADOM (Reálne dostupné množstvo)

4,30 €

4,30 € bez DPH

Informácie k produktu

Od našich zákazníkov sme dostávali nespočetné množstvo prosieb o to aby sme vyrobili menšie varianty už rokmi osvedčených nástrah Rozpustné Fluo Pop Up Pelety ale s tým rozdielom aby tieto nové pelety už boli iba nadľahčené a nie plávajúce lebo práve také o také nástrahy majú záujem.

Neváhali sme a teraz Vám ponúkame nové nástrahy s názvom Fluo Method Wafter ktoré nie sú plávajúce iba nadľahčené a to znamená že ak samotnú nástrahu hodíte do vody tak sa vznáša ale ak je nastražená na nástrahový osteň tak leží na dne jazera a keď pripláva ryba a začína nasávať potravu tak naša nástraha s háčikom nenápadne vletí do rybej tlamy lebo je nadľahčená. Je tu ešte jedna zaujímavosť  a to že nástraha sa pomaly rozpúšťa a postupne sa s nej vyplavujú arómy a tým pádom sa stáva naša nástraha neodolateľným sústom pre ryby. Nástrahy Fluo Method Wafter majú 8mm priemer a vyrábajú sa v 6 rôznych príchutiach a to Modrá Fúzia, Divoká Slivka, Sladký Ananás, Ohnivý Kapor, Čili Škorica, Brutálna Pečeň.

Priemer : 8 mm

Balenie : 10 g (cca. 30 ks)

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku