POTREBNÉ INFORMÁCIE

Kód: 01258

Značka: ESOX

CARP 700 veľ.1 1ks očko

(0)

Obľúbené očkové rybárske háčiky Esox CARP 700 sú určené pre všetkých rybárov, ktorí hľadajú spoľahlivé rybárske háčiky za skutočne výhodnú cenu.

Cena 0,07 €
Viac
Skladom
Všetky najpredávanejšie produkty
  • Vypredané
#4694 Haldorado-n-butyric-pop-up-method-n-butyric-med-600x800
  • #4694 Haldorado-n-butyric-pop-up-method-n-butyric-med-600x800

N-Butyric Pop Up N-BUTYRIC + MED 9+11mm 30g

06023
N-Butyric, teda kyselina maslová, je nesmierne chytľavá „aróma“, hlavne pokiaľ ide o letné rybačky na kapry a amury, preto nie je náhoda, že je táto príchuť na palete Haldoráda zastúpená v širokom rade produktov.
6,00 €
S DPH
Množstvo
Vypredané - 0 ks

Registráciou na našom internetovom obchode získavate ihneď zľavu -5% na všetky objednávky! Ak prekročíte súčet objednávok nad 50,00 € získavate vyššiu zľavu vo výške -6% na všetky objednávky ...
  DOPRAVA ZDARMA

Na všetky objednávky nad 99€

  ZÍSKAJTE ZĽAVY AŽ DO -20%

Stačí sem kliknúť a zaregistrovať sa :-)

  MOŽNOSŤ VRÁTENIA TOVARU

do 14 dní od doručenia

Popis

N-Butyric, teda kyselina maslová, je nesmierne chytľavá „aróma“, hlavne pokiaľ ide o letné rybačky na kapry a amury, preto nie je náhoda, že je táto príchuť na palete Haldoráda zastúpená v širokom rade produktov. Konečne dozrel čas, aby bola táto chytľavá aróma zastúpená na našej palete aj vo forme kompletnej rodiny nástrah.

Nástrahy s príchuťou N-Butyric sú veľmi účinné aj individuálne, ale pre dosiahnutie čo najväčšej chytľavosti ich môžeme párovať aj s inými, dobre známymi a osvedčenými príchuťami. Ba čo viac, môžeme túto rodinu trochu poblázniť aj na poli farieb. Ochutené varianty totiž dostali dvojaké sfarbenie, ktoré bolo optimalizované na výslovne teplé, kalné vody.
Nástrahy prichádzajú v tvare guličiek v dvoch prevedeniach - Method a Big Carp. Nástrahy pre method feederových rybárov sú zmiešané 9 a 11 mm-ové, kým variant pre kaprárov zas obsahuje obsahuje 13 a 17 mm-ové zrniečka.
Aby boli nástrahy perfektne poziciované s veľkými háčikmi, boli vybavené veľkou vztlakovou silou, všetko sú to tým pádom Pop Up, teda plávajúce varianty.

Pre každú veľkosť nájdeš v sortimente 4-4 chuťové varianty. Sú to Kyselina maslová Natural - biela, Kyselina Maslová + Syr - biela a oranžová, Kyselina Maslová + Med - biela a žltá a Kyselina Maslová + Slivka - fialová.

Detaily produktu
HALDORÁDÓ
06023
Produkty v rovnakej kategórii: 16

Kód: 00008

Značka: STARBAITS

Pop-up SK30 20mm 80g

(0)

Pop Up SK30 - plávajúce boilie vychádzajúce zo zloženia samotného boilie SK30. Je plné prírodných látok, výťažkov z kalmára a krillu, minerálov a aminokyselín. Výborné plávajúce vlastnosti.

Cena 8,99 €
Viac
Vypredané

Kód: 05275

Značka: STARBAITS

Pop-up SPICY CHICKEN 20mm 80g

(0)

POP-UP Pro Spicy Chicken - plávajúce boilies vychádzajúce zo zloženia samotného boilies Pro Spicy Chicken. Je plné prírodných látok, mäsových múčiek, kvasníc, olejov, minerálov a zmesi korenia. Výborné plávajúce vlastnosti. Balenie obsahuje malý dip zadarmo pre možnosť ešte väčšieho zvýšenia atraktivity.

Cena 8,99 €
Viac
Skladom

Kód: 00098

Značka: STARBAITS

Pop-up RS1 20mm 80g

(0)

POP-UP RS1 plávajúce boilie vychádzajúce zo zloženia samotného boilies RS1. Je plné prírodných látok, výťažkov zo sladkovodného raka, Robin Redu (originál Haiti 's), minerálov a aminokyselín.

Cena 8,99 €
Viac
Skladom

Kód: 00176

Značka: STARBAITS

Pop-up RED ONE 14mm 60g

(0)

Plávajúce (pop up) Probiotic Red One boilies má rovnaké zloženie ako Probiotic Shelf Life. Pridaním rôznych druhov korenia a vysoko atraktívneho Robin Redu je toto boilies úspešné aj v studenej vode.

Cena 8,99 €
Viac
Skladom
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Sledujte nás na Facebooku