Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 2,00 € - 7,00 €

POTREBNÉ INFORMÁCIE

Kód: 00019

Značka: STARBAITS

HOT DEMON 24mm 1kg

(0)

Hot Demon je receptúra boilies novej generácie vytvorená pre pokrytie všetkých kaprích nutričných požiadaviek. Je špeciálne upravená pre použitie v studenej vode, čo radí toto boilies pre ideálne použitie v chladných vodách (skorá jar, neskorá jeseň).

Cena 15,99 €
Viac
Skladom
Všetky najpredávanejšie produkty
Saky a vážiace tašky
Saky a vážiace tašky

Saky a vážiace tašky

Počet produktov: 9

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek
Aktívne filtre

Kód: 07131

Značka: DELPHIN

Vážiaci vak QUICKSACK 100 x 60cm

(0)

Vysoko praktický vak určený primárne k váženiu rýb. Vďaka veľmi kompaktným transportným rozmerom zaberie vo vašej výbave len minimum miesta, čo umožňuje mať ho v prípade potreby vždy po ruke.

Cena 23,95 €
Viac
Skladom

Kód: 03104

Značka: DELPHIN

Vážiaca taška WSM

(0)

Vážiaca taška vyrobená z pevného sieťovaného materiálu, ktorú možete vďaka plavákom a sieťovanému materiálu použiť aj ako prechovávací sak pred tým, ako rybu zvážite, či pustíte. Vďaka reflexným páskam na plavákoch uvidíte tašku po zasvietení čelovkou vo vode aj po tme.

Cena 49,95 €
Viac
Skladom

Kód: 04185

Značka: DELPHIN

Vážiaca taška GOLEM

(0)

Táto vážiaca taška je do detailov prepracovaný klenot každej kaprárskej výbavy. Nosným základom je vrchná pevná časť z hliníkových trubiek.

Cena 49,95 €
Viac
Skladom

Kód: 05442

Značka: MIVARDI

Vážiaca sieťka PREMIUM 115x50cm

(0)

Kvalitní vážící síťka ze speciální nenasákavé síťoviny, potažené pružnou gumovou vrstvou. Je vyztužena dvěma kompozitovými tyčemi, které zároveň usnadňují manipulaci při vážení.

Cena 22,99 €
Viac
Skladom

Kód: 02130

Značka: DELPHIN

Carpsack C-SACK

(0)

Tento carpsack je určený pre šetrné a bezpečné prechovávanie vášho úlovku. Je vyrobený z extra jemnej textílie s mikroočkami, vďaka ktorým sa daný úlovok nepoškodí ani tzv. nezatrhne.

Cena 14,99 €
Viac
Skladom

Kód: 02131

Značka: DELPHIN

Carpsack / vážiaca taška C-VAK

(0)

Tento carpsack je určený pre šetrné prechovávanie vášho úlovku. Vďaka uzatváraniu zipsom a úchytom sa výborne hodí aj na bezpečné váženie úlovku. Je vyrobený z extra jemnej textílie s mikroočkami, vďaka ktorým sa daný úlovok nepoškodí ani tzv. nezatrhne.

Cena 17,99 €
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku