Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 0,00 € - 26,00 €

POTREBNÉ INFORMÁCIE

Kód: 01258

Značka: ESOX

CARP 700 veľ.1 1ks očko

(0)

Obľúbené očkové rybárske háčiky Esox CARP 700 sú určené pre všetkých rybárov, ktorí hľadajú spoľahlivé rybárske háčiky za skutočne výhodnú cenu.

Cena 0,07 €
Viac
Skladom
Všetky najpredávanejšie produkty
STOJANY, VIDLIČKY A DRŽIAKY
STOJANY, VIDLIČKY A DRŽIAKY

STOJANY, VIDLIČKY A DRŽIAKY

Počet produktov: 59

Zobrazuje sa 1-28 z 59 položiek
Aktívne filtre

Kód: 07832

Značka: DELPHIN

Rod pod BRONX

(0)

Tento kompletne čierny rodpod si vás získa od prvej chvíle. Je výnimočne ľahký, veľmi stabilný a všestranný. Vďaka unikátnemu systému skladania sa Delphin BRONX zmestí do malého textilného puzdra, ktoré zaberie cestou na ryby len minimum miesta.

Cena 53,95 €
Viac
Skladom

Kód: 07439

Značka: NGT

SELFIE tripod set

(0)

Nový a unikátny produkt od anglickej značky NGT. Tento výrobok bol vyvinutý na žiadosť mnohých rybárov (a ostatných milovníkov prírody) na dokonalé zachytenie úlovkov alebo iných vzácnych okamihov pri vode alebo v prírode, kedy potrebujete mať voľné ruky.

Cena 27,90 €
Viac
Skladom

Kód: 01146

Značka: DELPHIN

Rod pod WX-1

(0)

WX-1 je populárnym stojanom – tripodom. Vyrobený je z ľahkého hliníkového profilu s leštenou povrchovou úpravou.

Cena 88,90 €
Viac
Skladom

Kód: 03401

Značka: DELPHIN

Rod pod RPX 4 Silver

(0)

Ten, kto pri vode neobľubuje všetko výhradne čierne, určite siahne po našom modely RPX4 Silver. Jeho dokonalý dizajn je výsledkom anodizácie hliníkovej konštrukcie do lesklého strieborného povrchu so šedým nádychom. Má prepracovaný spoj uchytenia nôh s telom rodpodu.

Cena 119,95 €
Viac
Skladom

Kód: 01138

Značka: DELPHIN

Rod pod RPX 4 BlackWay

(0)

Nástupca legendárneho modelu Delphin RPX-3 vás uchváti od prvého momentu. Jeho dokonalý dizajn v štýle BlackWay je výsledkom skĺbenia technológie pieskovania a následnej oxidácie hliníkovej konštrukcie do efektného matného čierneho povrchu.

Cena 119,95 €
Viac
Skladom

Kód: 06925

Značka: DELPHIN

Rod pod CRABER maxi

(0)

Delphin Craber Maxi je rodpod kompaktných rozmerov, ktorý vás milo prekvapí jeho všetrannosťou. Jeho rozmery je možné prispôsobiť podľa podmienok pri love, a preto je možné ho označiť ako všestranného pomocníka na všetky typy vôd.

Cena 74,95 €
Viac
Skladom

Kód: 01145

Značka: DELPHIN

Rod pod BBQ

(0)

Rodpod, ktorý v sebe spája nekonečne veľa rozmerových modifikácií. Oproti klasickému nastavovaniu nôh v dvoch smeroch, či výšky umiestnenia samotných hrázd má tento stojan v základe možnosť osového posúvania nôh.

Cena 65,95 €
Viac
Skladom

Kód: 03002

Značka: MIVARDI

Gumenná koncovka ČIERNA

(0)

Luxusná podpierka prútu vyrobená z elastického materiálu, ktorá sa ľahko prispôsobí rôznym priemerom rúčok prútov. Vďaka použitému materiálu zostane dlho elastická a nestvrdne ako iné podobné napodobneniny.

Cena 1,39 €
Viac
Skladom

Kód: 06738

Značka: DELPHIN

Držiak prútov WALLHOLD

(0)

Praktický držiak prútov, ktorý je pomocou skrutiek možné upevniť na stenu. Pozostáva z dvoch samostatných častí, pričom každá z nich je vyrobená z veľmi pevného a odolného plastu.

Cena 9,99 €
Viac
Skladom

Kód: 04804

Značka: DELPHIN

Púzdro na rázsošky STICK

(0)

Delphin Area STICK je praktický obal na rázsošky vyrobený z hrubej textílie, ktorá je z vnútornej strany pogumovaná, a preto je možné vnútornú stranu aj ľahko očistiť od prípadných nečistôt. Je navrhnutý tak, aby sme do neho uložili až 8 Ks rázsošiek aj hrubšieho priemeru, ktoré majú ostrý hrot, ako napríklad naše C-STICK alebo D-STICK.

Cena 15,49 €
Viac
Skladom

Kód: 01139

Značka: DELPHIN

Rod pod SKAUT

(0)

Celohliníkový rodpod Delphin SKAUT je špičkou vo svojej triede. Vďaka kompaktným rozmerom a dômyselnému systému skladania ho pohodlne zložíte do textilného prepravného puzdra rozmeru len 30x15x5cm!

Cena 59,90 €
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku