Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 0,00 € - 207,00 €

POTREBNÉ INFORMÁCIE

Kód: 00019

Značka: STARBAITS

HOT DEMON 24mm 1kg

(0)

Hot Demon je receptúra boilies novej generácie vytvorená pre pokrytie všetkých kaprích nutričných požiadaviek. Je špeciálne upravená pre použitie v studenej vode, čo radí toto boilies pre ideálne použitie v chladných vodách (skorá jar, neskorá jeseň).

Cena 15,99 €
Viac
Skladom
Všetky najpredávanejšie produkty
POMÔCKY NA ZAKŔMOVANIE
POMÔCKY NA ZAKŔMOVANIE

POMÔCKY NA ZAKŔMOVANIE

Počet produktov: 28

Zobrazuje sa 1-28 z 28 položiek
Aktívne filtre

Kód: 01204

Značka: PROLOGIC

Raketa MULTI rocket

(0)

Úplne inovovaná zakŕmovacia raketa novej generácie. Je vyrobená z dvoch oddelených zasúvacích častí, čo dáva rybárovi možnosť meniť vnútorný objem v závislosti na množstve kŕmnej zmesi.

Cena 8,00 €
Viac
Skladom

Kód: 01768

Značka: DELPHIN

Prak kovový STEEL

(0)

Kovový prak STEEL od značky Delphin je vysokokvalitným a spoľahlivým výrobkom s patentovaným systémom popruhov, ktorý zamedzuje ich neželanému uvoľneniu z ramien praku. 

Cena 12,49 €
Viac
Skladom

Kód: 05886

Značka: DELPHIN

Bójka H HotPoint

(0)

H-bójka je vyrobená z veľmi odolného plastu výraznej svetlo zelenej farby, vďaka čomu ju na vodnej hladine bez problémov spozorujete aj z väčšej diaľky. 

Cena 5,99 €
Viac
Skladom

Kód: 03102

Značka: SPOMB

Plaváčiky na raketu 2ks

(0)

K raketám Spomb sa dajú dokúpiť penové plaváky Spomb (2ks v balení). Tieto plaváky nám odlahčujú raketu a robia z nej plávajúce teleso. To oceníme najmä v prípade odtrhnutia rakety na vode či pri sťahovaní.

Cena 2,00 €
Viac
Skladom

Kód: 05683

Značka: DELPHIN

Kŕmna lopatka DUMPER holes

(0)

Praktický pomocník pri príprave kŕmenia a samotnom zakrmovaní. Lopatka DUMPER je kompletne vyrobená z pevného, veľmi odolného plastu, ktorý je navyše veľmi ľahko umývateľný.

Cena 6,49 €
Viac
Skladom

Kód: 06913

Značka: SPOMB

Raketa MALÁ biela

(0)

Aerodynamicky tvarovaná kŕmna raketa Spomb patrí ku svetovej špičke. Vďaka svojmu tvaru sa dá s raketou dohodiť na ďaleké  vzdialenosti. Pri dopade na vodnú hladinu sa naplno otvorí a vnadiaca zmes sa presne uvoľní v okolí miesta dopadu.  

Cena 12,99 €
Viac
Skladom

Kód: 02106

Značka: DELPHIN

Kŕmna raketa ZENIT L

(0)

Slúži na jednoduché a bezproblémové zakrmovanie vzdialenejších miest. Vďaka svojmu pretvarovaniu má ZENIT výnimočnú letovú stabilitu, výbornú trajektóriu hodu, vysokú presnosť a ideálny objem prepravovaného krmiva.

Cena 5,89 €
Viac
Vypredané

Sledujte nás na Facebooku