Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 0,00 € - 235,00 €

POTREBNÉ INFORMÁCIE

Kód: 00019

Značka: STARBAITS

HOT DEMON 24mm 1kg

(0)

Hot Demon je receptúra boilies novej generácie vytvorená pre pokrytie všetkých kaprích nutričných požiadaviek. Je špeciálne upravená pre použitie v studenej vode, čo radí toto boilies pre ideálne použitie v chladných vodách (skorá jar, neskorá jeseň).

Cena 15,99 €
Viac
Skladom
Všetky najpredávanejšie produkty
Kaprové háčiky
Kaprové háčiky

Kaprové háčiky

Počet produktov: 223

Zobrazuje sa 1-28 z 223 položiek
Aktívne filtre

Kód: 04705

Značka: KORDA

WIDE GAPE veľ. 2 10ks

(0)

Korda Wide Gape je skutočný skvost, ktorý chytil najväčšie kapre tejto planéty. Jeho konštrukčné prepracované detaily tvoria celok, čím vznikol jeden z najlepších háčikov všetkých dôb. Ultra ostrý, dovnútra zahnutý hrot s mikroprotihrotom, široký oblúk so stredne dlhým ramienkom.

Cena 6,49 €
Viac
Skladom

Kód: 02169

Značka: CARP 'R' US

PREDATOR ATS veľ. 4 10ks

(0)

Náš testérský a konzultační team na něm tvrdě pracoval dva roky a dnes už můžeme z jistotu říct, že se mu podařilo vyvinout jeden z nejlepších háčků na lov kaprovitých ryb.

Cena 7,02 €
Viac
Skladom

Kód: 02185

Značka: KORDA

KURV SHANK veľ. 8 10ks

(0)

Háčiky KURV SHANK ponúkajú maximálne zvýšenú pevnosť, tuhosť, odolnosť .... skrátka výnimočne silné háčiky s neuveriteľne ostým hrotom, ktorý vydrží ostrý dlhú dobu. Teflónový povrch, ktorý sa neleskne a nehrdzavie.

Cena 6,49 €
Viac
Skladom

Kód: 02686

Značka: KORDA

KRANK veľ. 6 10ks

(0)

Jedinečné háčiky od anglickej firmy Korda, ktoré majú vynikajúce ostrie a unikátny tvar umožňujúci lepšiu zaseknutie ryby aj pri jednoduchom naviazaní.Tvorcom týchto háčikov je konzultant firmy Korda Tom Dove, ktorý chcel vytvoriť háčik s extra širokým tvarom, ktorý by mal ale rovnako agresívne vlastnosti pri zasekávanie ako háčik kurv Shank.

Cena 6,49 €
Viac
Skladom

Kód: 05375

Značka: SASAME

CHINU veľ.3 ks očko

(0)

Exkluzívna séria háčikov vyrobených v Japonsku. Špeciálne zahnutý tvar ramienka a očka zaistí vždy ideálny sklon háčika pri záseku, čím dokonale eliminuje stratu rýb.

Cena 2,90 €
Viac
Skladom

Kód: 01912

Značka: KORDA

WIDE GAPE veľ. 6 10ks

(0)

Korda Wide Gape je skutočný skvost, ktorý chytil najväčšie kapre tejto planéty. Jeho konštrukčné prepracované detaily tvoria celok, čím vznikol jeden z najlepších háčikov všetkých dôb.

Cena 6,49 €
Viac
Skladom

Kód: 02192

Značka: KORDA

KONTINENTAL veľ. 8 10ks

(0)

Háčiky KORDA Kontinental boli vyrobené na lov naozaj veľkých kaprov na ťažkých európskych jazerách. Oproti zvyšným háčikom z produkcie Korda majú háčiky Kontinental silnejší drôt, ktorý zvládne aj ostré zdolávanie na krátko. Tvar ich umožňuje použiť ako pre plávajúce, tak i pre ťažké nástrahy na dne.

Cena 6,49 €
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku