POTREBNÉ INFORMÁCIE

Kód: 01258

Značka: ESOX

CARP 700 veľ.1 1ks očko

Obľúbené očkové rybárske háčiky Esox CARP 700 sú určené pre všetkých rybárov, ktorí hľadajú spoľahlivé rybárske háčiky za skutočne výhodnú cenu.

Cena 0,07 €
Viac
Skladom

Kód: 02596

Značka: DELPHIN

Čeburaška 5g

ČEBURAŠKA vletela na rybársky trh ako veľká voda a od jej zavedenia ruskými rybármi žne samé úspechy. Úlohou tohto závažia je dodať nástrahe veľmi ladný lákavý pohyb. K háčiku sa pripája pomocou vnútorného drôteného systémika.

Cena 0,30 €
Viac
Skladom

Kód: 02597

Značka: DELPHIN

Čeburaška 3g

ČEBURAŠKA vletela na rybársky trh ako veľká voda a od jej zavedenia ruskými rybármi žne samé úspechy. Úlohou tohto závažia je dodať nástrahe veľmi ladný lákavý pohyb. K háčiku sa pripája pomocou vnútorného drôteného systémika.

Cena 0,24 €
Viac
Skladom
Všetky najpredávanejšie produkty

Rozpustný dumbells 11x14mm 125ml CHILLI CITRÓN

08101

Feeder Ohnivé Chilli Rozpustné Plávajúce Dumbells

6,49 €
S DPH Dodanie do 3 dní
Množstvo
Skladom - 1 ks

Registráciou na našom internetovom obchode získavate ihneď zľavu -5% na všetky objednávky! Ak prekročíte súčet objednávok nad 50,00 € získavate vyššiu zľavu vo výške -6% na všetky objednávky ...
  DOPRAVA ZDARMA

Na všetky objednávky nad 99€

  ZÍSKAJTE ZĽAVY AŽ DO -20%

Stačí sem kliknúť a zaregistrovať sa :-)

  MOŽNOSŤ VRÁTENIA TOVARU

do 14 dní od doručenia

Popis

Feeder Ohnivé Chilli Rozpustné Plávajúce Dumbells

Čoraz častejšie vychádzky k vode v zimnom období nás prinútili vyrobiť Ohnivo štipľavú, plávajúcu nástrahu, výborne pracujúcu  aj v tej najchladnejšej vode  Ohnivé Chilli Citrón vyrobený zo štandardnej pop up zmesi s pridaním komponentu, ktorý nijako neovplyvňuje vzlínavosť samotnej popky. Uvoľňuje do okolia atraktívne látky, ktorými je doslova nabitý. Plus vysoko štipľavý.

Ľahko sa dá prepichnúť ihlou a nastražiť samostatne. Výborne drží a pracuje pri love na Metod feeder, kde predstavuje malé lákavé sústo priamo nad metod mixom. Rozpustnosť závisí od teploty a prúdenia vody, vynikajúca nástraha na rýchle docielenie záberu počas krátkodobej rybačky alebo rybárskych pretekov. Doporučujeme!

Náš Top tip: vyberte si svoju obľúbenú príchuť a používajte aj v tej najchladnejšej vode počas celej rybárskej sezóny, ale aj v teplej vode je výborný.

Detaily produktu
GULA CARP
08101
1 ks
Produkty v rovnakej kategórii: 16

Kód: 00145

Značka: STARBAITS

MONSTER CRAB 20mm 1kg

Monster Crab plný prírodných ingrediencií a derivátov ako sú kvasnice, betaín, extrakt z pečene, minerály, oleje, ktoré sú pre kapry prirodzené a potrebné pre ich výživu.

Cena 14,99 €
Viac
Skladom

Kód: 06377

Značka: NIKL

Attract Hookers Dumbells CHILLI PEACH 14mm 150g

Skvělé nástrahy pro situace, kdy chcete docílit záběru v co možná nejkratším čase. Attract Hookers obsahují mnohem vyšší dávku atraktorů a navíc je základní mix upraven tak, aby se mnohem rychleji rozpouštěl a nástraha tak uvolňovala do svého okolí atraktory ještě rychleji.

Cena 6,89 €
Viac
Vypredané

Kód: 07481

Značka: RYPOMIX

Pelety na šnúrkách 60g MUŠĽA

Pelety vhodné na lov kapra, amura a bielych rýb. Pelety majú dierku cez ktorú je prevlečená šnúrka na nastraženie priamo na háčik. Háčik jednoducho prevlečiete cez šnúrku ako u rohlíkového boilies a môžete nahadzovať.

Cena 3,10 €
Viac
Skladom

Kód: 02447

Značka: COPPENS

Pelety chytacie halibut 20mm 1kg čierne

Tieto pelety sú vynikajúce na vnadenie, ale aj na chytanie vlasovou metódou. Peletu upevníte na vlas rovnako ako boilies. Výborné sú tiež v kombinácii práve s boilies. Pri nastražení pelety samostatne na vlasový záves sa osvedčilo zakvapkať dierku voskom z klasickej bielej nearomatickej sviečky.

Cena 4,50 €
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku