Tekuté posilovače

Potrebné informácie

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Zobrazené produkty

CSL TUNING 250ml - MED-PÁLENKA Zväčšiť

CSL Tuning MED - PÁLENKA 250ml

00242

Nový produkt

HALDORÁDÓ

V spolupráci s najlepšími anglickými firmami sa nám podarilo vyrobiť výnimočne účinné tekuté arómy vhodné na aromatizovanie krmív ktoré sa používajú v chladných mesiacoch roka keď je ešte alebo už teplota vody pod 16 stupňov Celzia.

Viac detailov

2 KUSY / KUSOV SKLADOM (Reálne dostupné množstvo)

4,30 €

4,30 € bez DPH

Informácie k produktu

V spolupráci s najlepšími anglickými firmami sa nám podarilo vyrobiť výnimočne účinné tekuté arómy vhodné na aromatizovanie krmív ktoré sa používajú v chladných mesiacoch roka keď je ešte alebo už teplota vody pod 16 stupňov Celzia.

Čo dokáže tekutá aróma CSL Tuning?

Je to známe pre všetkých že v studenej vode sa spomaľuje tráviaci trakt rýb a tiež rozpustnosť a lákajúca schopnosť krmív. Zamysleli ste sa už nad tým že v studenej vode aká je tá diaľka na ktorú je schopný kapor zacítiť vôňu krmiva alebo nástrahy?  Krmivo ktoré ja naplnené v krmítku láka ryby na dne jazera z diaľky iba 1 a maximálne z 2 metrov. Ako vieme túto lákavosť malého množstva krmiva zvýšiť ? Tak predsa na našimi novými tekutými arómami ktoré majú názov Haldorádó CSL Tuning.  Pomocou týchto tekutých aróm môžeme až päťnásobne zvýšiť pachovú stopu krmiva a tým zvýšime aj našu šancu na vydarenú rybačku. Aróma sa rýchlo, agresívne šíry v studenej vode kvôli obsahu alkoholu. CSL Tuning aróma je vyrobená z lisovaných kukuričných klíčkov a je ťažšia ako voda a tým pádom pôsobí iba na dne jazera horizontálne a nie vo vodnom stĺpci.

Zloženie arómy a príchute

Tekutá aróma CSL Tuning obsahuje predtrávené bielkoviny, prírodné sacharidy, voľné aminokyseliny, vitamíny, stopové prvky a betaín. Arómy majú tmavú farbu a ponúkame Vám ich v piatich príchutiach. Červený Démon, Medová Pálenka, Dary Mora, Maďarská Klobása a ako novinka je aróma s názvom Mrazivý Kapor.

Kedy ktorú arómu použiť?

1. Červený Démon vonia ako čerstvé jahody. Použitie je všestranné. Táto aróma sa hodí k všetkým   sladkým krmivám.

2. Dary Mora sa najčastejšie pridáva do zmesí s obsahom rybacích múčiek.

3. Aróma Medová Pálenka a Mrazivý Kapor sa môže používať aj krmivami s obsahom rybacích múčok aj so sladkými krmivami. Fantázii sa medze nekladú.

4. Aróma Maďarská Klobása pasuje ku všetkým korenistým krmivám.

 

Návod na použitie tekutých aróm a tipy na miešanie

1. Táto tekutá aróma je určená na zatraktívnenie krmných zmesí ktoré sa používajú na jar alebo na jeseň ak ešte teplota vody nedosiahla 16 stupňov Celzia alebo už teplota vody klesla pod 16 stupňov Celzia.

2. Jedno balenie tekutej arómy  (250 ml) stačí na aromatizovanie až 5kg krmiva. Arómu môžeme naliať priamo na suché krmivo alebo naliať do vody s ktorou budeme vlhčiť krmivo.

3. Arómou sa môžu zalievať aj pelety, rozdrvené boilies, partikel.

4. Arómy nerozpúšťajú PVA materiály.

5. Do svojich krmítkových zmesí môžeme pridať aj väčšie množstvo tekutej arómy a tým znásobíme naše šance na úspešnú rybačku.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku